Hotel Corinthia Praha

Hotelu Corinthia Praha 11 Hotelu Corinthia Praha 12 Hotelu Corinthia Praha 13 Hotelu Corinthia Praha 14 Hotelu Corinthia Praha 15 Hotelu Corinthia Praha 16 Hotelu Corinthia Praha 17 Hotelu Corinthia Praha 18 Hotelu Corinthia Praha 19 Hotelu Corinthia Praha 20 Hotelu Corinthia Praha 21 Hotelu Corinthia Praha 22

.Hotel Corinthia je charakteristický kvalitou, stylem a maximální péčí o své hosty a zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí v celém spektru svých služeb. Corinthia Towers Hotel stojí nad nuselským údolím v místě s krásným výhledem na město a především na jeho historickou část. Hotel je vzdálený jen 2 stanice metrem od centra města a sousedí s Pražským kongresovým centrem.Hotel Corinthia nabízí 544 luxusně vybavených pokojů na 24 patrech.


Všechny pokoje v Hotelu Corinthia jsou klimatizovány a opatřeny kouřovými detektory. K vybavení pokojů patří rádio, hodiny s možností nastavení doby buzení, sejf, minibar, telefonní přístroj s přímou volbou a datovou přípojkou pro počítač (konektor RJ11), součástí telefonního systému je hlasová schránka. Koupelna je vybavena vysoušečem vlasů. Interaktivní televizní systém umožňuje buzení, kontrolu aktuálního stavu hotelového účtu, sledování několika pozemních a řady satelitních stanic a Pay TV.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-corinthia@toprague.cz
Adresa: Kongresová 1 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Corinthia Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Corinthia Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj120 EUR

Celkem za pobyt:

120 EUR
cca. 3000 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně a DPH.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist